Vážení rodiče,
v souvislosti s tematickým tanečním vystoupením na závěrečné besídce Vás prosíme, aby děti (Berušky) měly na vystoupení oblečeno:
• černý spodní díl oděvu (kalhoty, kraťasy, legíny, sukýnka)
• červený vrchní díl oděvu (tričko, halenka)
Děkujeme za spolupráci